Co se stalo na ministrantském víkendu?

 Kdo z vás nebyl na ministrantském víkendu, udělal velkou chybu. Teď se vám pokusím napsat, co všechno se tam dělo.

Všechno začalo v pátek 21. září, kdy jsme se sešli na autobusovém nádraží, abychom si jeli užít víkend. Celkem nás na víkendu bylo 21. Hrajících členů 10. První večer jsme se dozvěděli o ministrantské hře a zjistili jsme, že se nesmíme bát, pokud chceme vyrazit na dalekou cestu. Byla tedy připravena pro nás stezka odvahy, která končila u oběšence. V sobotu ráno jsme si zahráli hru o to abychom získali věci na cestu. Potom jsme šli ven a zahráli jsme si hry jako evoluce a na formuli 1. Odpoledne jsme se vydali na vycházku podívat se na Macochu. Cestou jsme hráli Robina Hooda. Cestou zpátky nás sice zastihl déšť, ale ani to nás nemohlo rozhodit. Večer byla pro vedoucí nachytána hra, při které bojovali za své skupinky. Mladší zůstali an faře a hráli oblíbenou hru z partičky- stop. V neděli ráno jsme šli na mši, kterou celebroval Otec Václav Trmač. Potom jsme si ještě nachvíli zahráli kuřata a pak jsme jeli domů.

Kdo z vás nebyl na tomto víkendu o hodně přišel. Máte však možnost tuto minelu odčinit příští rok :). 

Anketa

Kam bys nejraději zavítal na příští ministrantský víkend?:

Odběr novinek mailem

Manuál

 

Neznáš nějakou službu, protože jsi nedával pozor na schůzkách? Nevadí, všemu se můžeš přiučit náhledem do
 
ministrantského manuálu
 
(manuál se kromě elektronické podoby nachází pro případ nouze také v sakristii)