Vážení ministranti

Kdo z vás byl na ministrantském víkendu, tak jistě ví, že se tam řešilo kromě jiného i ministrantské oblečení. Byla vytvořena soutěž a my vám ještě jednou zopakujeme pravidla.

Probíhá celoroční soutěž, která spočívá v tom, kdo má větší pořádek ve skříni... Nechceme po vás, aby jste si tam věšeli voňavé stromečky, ale chceme (a to je i ve vašem zájmu)  aby oblečení bylo čisté a aspoň rošku upravené. To znamená, že si je po mši vrátíte na SVOJE ramínko, tak aby se na příští mši dalo zase oblíct. Většině z vás se to daří, ale jsou mezi vámi tací, kteří s tím mají problémy. Kdo by měl problémi s poskládáním oblečení na ramínka, nechť se zeptá kohokoliv z nás "starších" a my vám rádi pomůžem. Dále je třeba, aby jste si dávali pozor na to, aby jste měli vždy svoje oblečení. Komu nějaká část oblečení schází nebo přebývá, nechť se obrátí na paní Sedlákovou, která se nám perfektně stará o to abychom vypadali k světu.

Kokrétní soutěž je PRO VŠECHNY MINISTRANTY spočívá v tom, že se zde na stránkách po každém měsíci objeví, kdo se nestará moc dobře o oblečení (pravidelnou kotrolu provádí paní Sedláková!). Nejspíš to bude jako nejhorší skříň (abychom nikoho neuráželi).

Ta skupinka, která bude mít nejčastěji nepořádek ve své skříni, bude na konci školního roku dělat VELKÝ ÚKLID SAKRISTIE.

 

Na závěr už snad jen jediná (již vyřčená) věta: Vaše oblečení, Vaše vizitka

 

 

Jirkové M&D

Anketa

Kam bys nejraději zavítal na příští ministrantský víkend?:

Odběr novinek mailem

Manuál

 

Neznáš nějakou službu, protože jsi nedával pozor na schůzkách? Nevadí, všemu se můžeš přiučit náhledem do
 
ministrantského manuálu
 
(manuál se kromě elektronické podoby nachází pro případ nouze také v sakristii)